March 2018 - Ensemble Rooms - C-309 1G

SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday
       
1 
09:00~13:00 Musica
13:00~13:30 Mative
13:30~14:30 MUEN 5
14:30~16:30 Musica
16:30~18:30 MUEN 5
19:00~20:30 Box

 
2 
09:00~10:30 Musica
10:30~14:30 Dolin
15:00~16:30 MUIT 2
17:00~19:30 Leclai

 
3 
09:00~12:00 Little
12:00~16:00 Babich
16:00~17:30 String
17:30~22:00 Babich

 
4 
11:30~13:30 Milatz
14:00~20:00 Jalber

 
5 
08:00~10:00 Zotova
15:00~16:00 Galea
16:30~18:30 MUEN 5
19:30~21:30 Jazz C

 
6 
08:00~10:00 Zotova
12:30~15:30 MUEN
16:30~18:30 MUEN 5

 
7 
14:00~15:00 Dix, T
15:00~16:30 MUIT 2
16:30~18:30 MUEN 5
19:00~20:30 Jazz I

 
8 
11:00~13:00 Pellet
13:00~13:30 Mative
13:30~14:30 MUEN 5
14:30~16:30 Pellet
16:30~18:30 MUEN 5

 
9 
10:30~14:30 Dolin
15:00~16:30 MUIT 2
16:30~18:30 Gavril

 
10 
09:00~12:00 Little
12:00~16:00 Babich
17:30~22:00 Babich

 
11 
09:00~14:00 Musica
18:00~20:00 Read s

 
12 
09:00~16:00 Musica
16:30~18:30 MUEN 5
19:30~21:30 Jazz C

 
13 
09:00~12:30 Musica
12:30~15:30 MUEN
16:30~18:30 MUEN 5

 
14 
09:00~15:00 Musica
15:00~16:30 MUIT 2
16:30~18:30 MUEN 5
19:00~20:30 Jazz I

 
15 
09:00~11:00 Musica
11:00~13:00 Pellet
13:00~13:30 Mative
13:30~14:30 MUEN 5
14:30~16:30 Pellet
16:30~18:30 MUEN 5 ...

 
16 
09:00~10:30 Musica
10:30~14:30 Dolin
15:00~16:30 MUIT 2
16:30~22:00 Select

 
17 
09:00~12:00 Little
12:00~16:00 Babich
16:00~17:30 String
17:30~22:00 Babich

 
18 
13:00~14:30 Cope,
18:00~20:00 Read s

 
19 
10:00~12:00 MUGT30
15:00~16:00 Galea
16:30~18:30 MUEN 5
19:30~21:30 Jazz C

 
20 
11:00~12:30 Master
12:30~15:30 MUEN
15:30~16:30 Vis, R
16:30~18:30 MUEN 5

 
21 
12:00~14:00 Novak,
14:00~15:00 Dix, T
15:00~16:30 MUIT 2
16:30~18:30 MUEN 5
19:00~20:30 Jazz I

 
22 
09:30~11:00 Milatz
11:00~13:00 Pellet
13:00~13:30 Mative
13:30~14:30 MUEN 5
14:30~16:30 Pellet
16:30~18:30 MUEN 5 ...

 
23 
09:00~10:30 Boisla
10:30~14:30 Dolin
15:00~16:30 MUIT 2
16:30~18:30 Gavril

 
24 
09:00~12:00 Little
12:00~16:00 Babich
16:00~17:30 String
17:30~22:00 Babich

 
25 
11:00~13:30 Robins
14:00~16:00 Struzi

 
26 
12:00~14:00 Frey,
15:00~16:00 Galea
16:30~18:30 MUEN 5
19:30~21:30 Jazz C

 
27 
10:30~11:30 Robert
12:30~15:30 MUEN
16:30~18:30 MUEN 5

 
28 
09:00~11:30 MGSO S
13:30~15:00 Broeka
15:00~16:30 MUIT 2
16:30~18:30 MUEN 5
19:00~20:30 Jazz I

 
29 
11:00~13:00 Pellet
13:00~13:30 Mative
13:30~14:30 MUEN 5
14:30~16:30 Pellet
16:30~18:30 MUEN 5
18:30~19:30 Durant

 
30 
08:00~10:00 Scott,
10:30~14:30 Dolin
15:00~16:30 MUIT 2
16:30~18:30 Gavril

 
31 
09:00~12:00 Little
12:00~16:00 Babich
17:30~22:00 Babich